Dentálna hygiena v Kysuckom Novom Meste

Novootvorené pracovisko v Kysuckom Novom Meste Vám poskytuje profesionálnu dentálnu hygienu len pár kilometrov od centra Žiliny za prijateľné ceny. Máme vlastné priestory s moderným vybavením. Súčasťou je bezplatné parkovisko priamo pred ambulanciu a bezbariérový prístup.

K dispozícií máme najmodernejšie prístroje: opg, rtg, pieskovač, ultrazvukové odstraňovanie zubného kameňa, bielenie zubov. Ošetrenie, bez čakania a bolesti (možnosť lokálnej anestézie pri odstránení zubného kameňa) Súčasťou prevencie je aj správna diagnóza, ktorú vieme určiť pomocou digitálneho OPG snímku a následné zostavenie liečebného plánu po konzultácií so zubným lekárom.

Dentálna hygiena sa stáva súčasťou bežného zubného ošetrenia. Tento trend má vo svete a aj u nás svoje opodstatnenie, nie len z estetickej (hygienickej) stránky- profesionálne čistenie zubného kameňa a povlakov, ale u nás kladieme hlavný dôraz na to, aby sme pacientov naučili sa starať o svoje zuby správne aj doma. Vďaka tomu si vedia naši pacienti vyčistiť zuby sami za pomoci špeciálnych zubných kefiek a zubný povlak im vzniká až o 90% menej ako iným pacientom.

U nás ste v dobrých rukách....